statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TikTok Arka LinkedIn NO10 Nocny Bieg Świętojański Stowarzyszenie Inicjatywa Arka

Aktualności

img

05.06.2024

Grała młodzież: Finisz juniorów starszych na remis

Po zakończeniu w ub. tygodniu rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U17, w miniony weekend mieliśmy ostatnią kolejkę CLJ  juniorów starszych U19.  Nasz zespół zremisował na wyjeździe z Widzewem 1:1 i zakończył rozgrywki w środku tabeli.

4. liga RWS INVESTMENT GROUP – 31. kolejka

Gryf Wejherowo - Arka II Gdynia 6:3 (1:1)

Bramki: 41', 51', 62', 72', 90'+3', 90'+5' - Jurkiewicz 35' , Kukuruza 53', Szymański 70'

Arka II: Semmerling - Abramowicz, Rymaniak, Wereszczak (77’ Szwajcer), Czarnecki - Piotrowski, - Szymański, Walczak (65’ Kowalski), Jurkiewicz - Kukuruza

Trener Maciej Cieślik:

W pierwszej połowie przy naszej dobrej grze można było ten mecz ułożyć i prowadzić nawet 2-3 bramkami, ale brak skuteczności np. Piotrowskiego, Kukuruzy i Walczaka oraz szkolny błąd w kryciu obrońców spowodował, że do przerwy był remis, co przyjęliśmy po tej części sporym niedosytem...

Druga połowa to z kolei była wymiana ciosów i walka o uzyskanie chociaż remisu.  To trwało do 93 minuty meczu, kiedy to dwie bramki zamknęły mecz i pozbawiły nas szansy na uzyskanie korzystnego wyniku.

Centralna Liga Juniorów U19 –  30. kolejka

Widzew Łódź - Arka Gdynia U19 1:1 (0:0)

Bramki: 56' - Laszczyk 75'

Arka U19: Chyb - Ozimek, Wierciszewski (68' Gozdecki), Sikora, Barbugli (71' Kozoduj), Laszczyk (80' Stenka), Tuliszka, Jaroń (60' Gozdecki), Kotow (46' Gohlike), Stępień (46' Kaczmarek), Sawicki

Trener Robert Wilczyński:

W tym meczu mogło być 3:0 i 0:3. Dzięki temu, że zespół zapewnił sobie utrzymanie to mogliśmy sprawdzić kilku zawodników, którzy będą grali w tym zespole w przyszłym sezonie.

Podsumowując ten obecny to należą się duże brawa chłopakom. W pewnym momencie włączyliśmy się nawet w walkę o medale. Pod koniec zawodnicy byli wykorzystywani w kadrze I zespołu oraz w rezerwach i musieliśmy rotować składem.  Trzeba pamiętać, że zawsze to klub jest najważniejszy i liczą się także inne zespoły.